BezNakazu.pl
Spłacony kapitał z nawiązką - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Supergrosz (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Spłacony kapitał z nawiązką (/showthread.php?tid=199)



Spłacony kapitał z nawiązką - Moniula - 30-01-2019

Witam Was wszystkich serdecznie. Dopiero wczoraj odkryłam żeście się tu przenieśli. Nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem śledziłam Wasze posty.  Sama mam trochę długów. Dwie chwilówki miesięczne po terminie, które kiedyś spłacę i ratalne. Ale chciałam zapytać  o Supergrosz. Wzięte 5000, spłacone 19 rat po 300zl. Kapitał spłacony z nawiązką. Chcą jeszcze 5tysi. Nie ukrywam, że przydałoby mi się to 300zł miesięcznie na inne zobowiązania. Czekam na rady i może ktoś miał do czynienia z SupergroszemUśmiech))


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - Katisia 77 - 30-01-2019

Ja czekałabym na sąd i już nic nie wpłacała.


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - uspokajaczka - 30-01-2019

(30-01-2019, 20:28:56)Moniula napisał(a): Witam Was wszystkich serdecznie. Dopiero wczoraj odkryłam żeście się tu przenieśli. Nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem śledziłam Wasze posty.  Sama mam trochę długów. Dwie chwilówki miesięczne po terminie, które kiedyś spłacę i ratalne. Ale chciałam zapytać  o Supergrosz. Wzięte 5000, spłacone 19 rat po 300zl. Kapitał spłacony z nawiązką. Chcą jeszcze 5tysi. Nie ukrywam, że przydałoby mi się to 300zł miesięcznie na inne zobowiązania. Czekam na rady i może ktoś miał do czynienia z SupergroszemUśmiech))

Witam. Spłaciłaś już 5.700,- nad czym się zastanawiasz, odpuścisz sobie już spłatę tej chwilówki. Pamiętaj tylko, żeby obserwować EPU i SR.


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - Mila1 - 30-01-2019

(30-01-2019, 20:37:30)Katisia 77 napisał(a): Ja czekałabym na sąd i już nic nie wpłacała.

Ja też, ale decyzję musisz podjąć Ty Oczko


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - MarwPL - 31-01-2019

(30-01-2019, 20:28:56)Moniula napisał(a): Witam Was wszystkich serdecznie. Dopiero wczoraj odkryłam żeście się tu przenieśli. Nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem śledziłam Wasze posty.  Sama mam trochę długów. Dwie chwilówki miesięczne po terminie, które kiedyś spłacę i ratalne. Ale chciałam zapytać  o Supergrosz. Wzięte 5000, spłacone 19 rat po 300zl. Kapitał spłacony z nawiązką. Chcą jeszcze 5tysi. Nie ukrywam, że przydałoby mi się to 300zł miesięcznie na inne zobowiązania. Czekam na rady i może ktoś miał do czynienia z SupergroszemUśmiech))

Witaj.
Który Eques "kupił" wierzytelność z tej umowy?
Sprawdź w umowie pożyczki do kiedy obowiązuje i zobacz kto podpisał wypowiedzenie umowy.
Jeśli spłacony masz kapitał, co chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby czekać na decyzję sądu, czy tak wysoka prowizja jest powodowi zasadna.
Ale musisz wziąć też pod uwagę, że niewielki procent sędziów takie prowizje zasądza.
Gdybyś jednak przegrała, to Twoje zadłużenie się zwiększy o koszty procesu około 1100(jeśli pozew będzie na mniej niż 5000zł) lub 2100 zł(jeśli pozew będzie na więcej niż 5000 zł).


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - Moniula - 31-01-2019

Hej kochani. Dzięki za odzew. Ja tu czekam na powiadomienie na maila czy ktoś w tym wątku odp, a tu taka niespodzianka...odpowiedzi czekająUśmiech)). Umowa nie zostala jeszcze wypowiedziana. Termin kolejnej raty 19 lutego. Jeśli mogłabym liczyć na pomoc pana Marka jako pełnomocnika to bardzo chętnie podejmę się walki.


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - uspokajaczka - 01-02-2019

(31-01-2019, 23:44:31)Moniula napisał(a): Hej kochani. Dzięki za odzew. Ja tu czekam na powiadomienie na maila czy ktoś w tym wątku odp, a tu taka niespodzianka...odpowiedzi czekająUśmiech)). Umowa nie zostala jeszcze wypowiedziana. Termin kolejnej raty 19 lutego. Jeśli mogłabym liczyć na pomoc pana Marka jako pełnomocnika to bardzo chętnie podejmę się walki.

Pan Marek Ci odpowiedział powyżej i zadał pytania.


RE: Spłacony kapitał z nawiązką - MarwPL - 01-02-2019

(31-01-2019, 23:44:31)Moniula napisał(a): Hej kochani. Dzięki za odzew. Ja tu czekam na powiadomienie na maila czy ktoś w tym wątku odp, a tu taka niespodzianka...odpowiedzi czekająUśmiech)). Umowa nie zostala jeszcze wypowiedziana. Termin kolejnej raty 19 lutego. Jeśli mogłabym liczyć na pomoc pana Marka jako pełnomocnika to bardzo chętnie podejmę się walki.

Witaj.
Jeśli chciałabyś omówić szczegóły współpracy ze mną, to numer telefonu do mnie, jest po prawej stronie strony głównej forum.