BezNakazu.pl
Santander Consumer Bank - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Banki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Santander Consumer Bank (/showthread.php?tid=345)

Strony: 1 2


Santander Consumer Bank - zawiedziona - 13-05-2019

Mam pytanie czy jest szansa na zmniejszenie raty, restrukturyzację ,jak zalega sie w banku z ratami?.


RE: Santander Consumer Bank - uspokajaczka - 13-05-2019

(13-05-2019, 13:20:54)zawiedziona napisał(a): Mam pytanie czy jest szansa na zmniejszenie raty, restrukturyzację ,jak zalega sie w banku z ratami?.

Nie. Musisz zapłacić zaległe raty - bo to jest warunek złożenia pisma o zmniejszenie rat.


RE: Santander Consumer Bank - zawiedziona - 13-05-2019

(13-05-2019, 13:23:55)uspokajaczka napisał(a):
(13-05-2019, 13:20:54)zawiedziona napisał(a): Mam pytanie czy jest szansa na zmniejszenie raty, restrukturyzację ,jak zalega sie w banku z ratami?.

Nie. Musisz zapłacić zaległe raty - bo to jest warunek złożenia pisma o zmniejszenie rat.

A dziekuje ,ale jeśli pismo złozyłam elektronicznie tydzień temu zapłace dzisiaj zaległe ,15 -tego wejdą bieżące raty,a Oni mają miesiąc do rozpatrywania to błędne koło. I czy ja dobrze pamiętam ,ale czytałam ,że te odsetki karne Santandera są niezgodne z prawem?.Każą je płacić na jakieś inne konto podejrzane.


RE: Santander Consumer Bank - uspokajaczka - 13-05-2019

(13-05-2019, 13:33:42)zawiedziona napisał(a):
(13-05-2019, 13:23:55)uspokajaczka napisał(a):
(13-05-2019, 13:20:54)zawiedziona napisał(a): Mam pytanie czy jest szansa na zmniejszenie raty, restrukturyzację ,jak zalega sie w banku z ratami?.

Nie. Musisz zapłacić zaległe raty - bo to jest warunek złożenia pisma o zmniejszenie rat.

A dziekuje ,ale jeśli pismo złozyłam elektronicznie tydzień temu zapłace dzisiaj zaległe ,15 -tego wejdą bieżące raty,a Oni mają miesiąc do rozpatrywania to błędne koło. I czy ja dobrze pamiętam ,ale czytałam ,że te odsetki karne Santandera są niezgodne z prawem?.Każą je płacić na jakieś inne konto podejrzane.
Ale na dzień składania wniosku miałaś zaległość, najlepiej z takim pismem uderzać zaraz po wpłacie nie mając żadnej zaległości, w zależności co napisałaś w uzasadnieniu wniosku o restrukturyzację to Ci ją uwzględnia, a jak napisałaś mam problem z finansami to nie spodziewaj się pozytywnego rozpatrzenia.


RE: Santander Consumer Bank - zawiedziona - 13-05-2019

Tak czy inaczej dziekuje wyrównałam raty na dzień dzisiejszy zobacze .Tyle lat taki dobry klient a potem traktują gorzej jak psa.Samo życie.Słabych,biednych,chorych do gaz.....,chyba czasy nie nie zmieniły przynajmniej dla niektórych.


RE: Santander Consumer Bank - Julieta13 - 14-05-2019

(13-05-2019, 13:56:11)zawiedziona napisał(a): Tak czy inaczej dziekuje wyrównałam raty na dzień dzisiejszy zobacze .Tyle lat taki dobry klient a potem traktują gorzej jak psa.Samo życie.Słabych,biednych,chorych do gaz.....,chyba  czasy nie nie zmieniły przynajmniej dla niektórych.

Pozwolę sobie na uwagę, że porównanie  sytuacji dłużniczki bezdusznie potraktowanej  przez bank  do  gazowania ofiar w czasach  nazistowskich jest grubo przesadzone, a nawet niesmaczne... Nie egzaltuj się w złym stylu. Wszyscy mamy ciężko, ale zachowajmy  odrobinę dystansu do zawinionej przez nas samych sytuacji.


RE: Santander Consumer Bank - zawiedziona - 14-05-2019

(14-05-2019, 00:04:45)Julieta13 napisał(a):
(13-05-2019, 13:56:11)zawiedziona napisał(a): Tak czy inaczej dziekuje wyrównałam raty na dzień dzisiejszy zobacze .Tyle lat taki dobry klient a potem traktują gorzej jak psa.Samo życie.Słabych,biednych,chorych do gaz.....,chyba  czasy nie nie zmieniły przynajmniej dla niektórych.

Pozwolę sobie na uwagę, że porównanie  sytuacji dłużniczki bezdusznie potraktowanej  przez bank  do  gazowania ofiar w czasach  nazistowskich jest grubo przesadzone, a nawet niesmaczne... Nie egzaltuj się w złym stylu. Wszyscy mamy ciężko, ale zachowajmy  odrobinę dystansu do zawinionej przez nas samych sytuacji.

Nie do końca przez nas samych ,gdyby zarobki i inne świadczenia były godne to przynajmniej ja nie pomyslałabym nigdy o chwilówce.

Pisałam w kontekście nie tylko banku,który tak to pisze ,ze jak masz problem ze spłatą to pomoże,tylko napisz .A potem okazuje sie ,że tylko jak nie masz zadłużeń to możesz na coś liczyć dobre,na prawde.


RE: Santander Consumer Bank - uspokajaczka - 14-05-2019

(14-05-2019, 00:24:09)zawiedziona napisał(a):
(14-05-2019, 00:04:45)Julieta13 napisał(a):
(13-05-2019, 13:56:11)zawiedziona napisał(a): Tak czy inaczej dziekuje wyrównałam raty na dzień dzisiejszy zobacze .Tyle lat taki dobry klient a potem traktują gorzej jak psa.Samo życie.Słabych,biednych,chorych do gaz.....,chyba  czasy nie nie zmieniły przynajmniej dla niektórych.

Pozwolę sobie na uwagę, że porównanie  sytuacji dłużniczki bezdusznie potraktowanej  przez bank  do  gazowania ofiar w czasach  nazistowskich jest grubo przesadzone, a nawet niesmaczne... Nie egzaltuj się w złym stylu. Wszyscy mamy ciężko, ale zachowajmy  odrobinę dystansu do zawinionej przez nas samych sytuacji.

Nie do końca przez nas samych ,gdyby zarobki i inne świadczenia były godne to przynajmniej ja nie pomyslałabym nigdy o chwilówce.

Pisałam w kontekście nie tylko banku,który tak to pisze ,ze jak masz problem ze spłatą to pomoże,tylko napisz .A potem okazuje sie ,że tylko jak nie masz zadłużeń to możesz na coś liczyć dobre,na prawde.

Bank pomaga i czasami to jest ratunek dla dłużnika jak ma zawieszone raty, ale żeby dostać zawieszenie rat trzeba być na bieżąco z ratami spłaconymi. A może spróbuj rozejrzeć się za dodatkowym źródłem dochodów.


RE: Santander Consumer Bank - zawiedziona - 14-05-2019

(14-05-2019, 06:32:51)uspokajaczka napisał(a):
(14-05-2019, 00:24:09)zawiedziona napisał(a):
(14-05-2019, 00:04:45)Julieta13 napisał(a):
(13-05-2019, 13:56:11)zawiedziona napisał(a): Tak czy inaczej dziekuje wyrównałam raty na dzień dzisiejszy zobacze .Tyle lat taki dobry klient a potem traktują gorzej jak psa.Samo życie.Słabych,biednych,chorych do gaz.....,chyba  czasy nie nie zmieniły przynajmniej dla niektórych.

Pozwolę sobie na uwagę, że porównanie  sytuacji dłużniczki bezdusznie potraktowanej  przez bank  do  gazowania ofiar w czasach  nazistowskich jest grubo przesadzone, a nawet niesmaczne... Nie egzaltuj się w złym stylu. Wszyscy mamy ciężko, ale zachowajmy  odrobinę dystansu do zawinionej przez nas samych sytuacji.

Nie do końca przez nas samych ,gdyby zarobki i inne świadczenia były godne to przynajmniej ja nie pomyslałabym nigdy o chwilówce.

Pisałam w kontekście nie tylko banku,który tak to pisze ,ze jak masz problem ze spłatą to pomoże,tylko napisz .A potem okazuje sie ,że tylko  jak nie masz zadłużeń  to możesz na coś liczyć dobre,na prawde.

Bank pomaga i czasami to jest ratunek dla dłużnika jak ma zawieszone raty, ale żeby dostać zawieszenie rat trzeba być na bieżąco z ratami spłaconymi. A może spróbuj rozejrzeć się za dodatkowym źródłem dochodów.

Sto razy bym sie rozejrzała ale domowych znależc nie mogę ,a sytuacja zdrowotna nie pozwala mi niestety gdzie indziej jak pech to na całego ,


RE: Santander Consumer Bank - Biedronka 24 - 14-05-2019

Z tego co kojarzę, wnioskowałam w Santander o zmniejszenie rat, wniosek przyjęli, zaprosili do placówki i odmowa. sprawdzali sytuację w BIk.