Nakaz zapłaty w Kaliszu – Prokura, Kruk, Ultimo

Zaciągnięcie kredytu lub wzięcie pożyczki, a także inne posiadane zobowiązania mogą przyczynić się do otrzymania pozwu do sądu, w celu przymusowego wyegzekwowania należności. Niestety, w wielu przypadkach są to sytuacje przedawnione, a kwoty są znacznie zawyżone. Z tego powodu powołaliśmy do życia zespół ekspertów, który może pomóc również Tobie! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nakaz Prokura – Kalisz

Prokura to tzw. niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty (NSFIZ). Tego rodzaju firmy zajmują się skupowaniem długów od np. banków czy przedsiębiorstw zajmujących się “chwilówkami”. W imieniu funduszu często działają firmy windykacyjne, takie jak w przypadku Prokury – Kruk S. A. Warto wiedzieć, że nie musisz od razu dokonywać zapłaty, zwłaszcza zanim otrzymasz wezwanie do sądu czy wykaz faktycznej kwoty zadłużenia, która zostanie udowodniona przez firmę windykacyjną. Zbyt szybkie podpisanie ugody może być nieopłacalne.

Nakaz Kruk – Kalisz

Jeśli dostałeś pismo z Kruk S. A., to możesz zaprzeczyć posiadanemu długowi. Interesem firmy windykacyjnej jest udowodnienie, że dłużnik faktycznie powinien zapłacić i jaką kwotę. Nasi eksperci mogą Ci pomóc odpowiedzieć Krukowi, a także przeanalizować Twoją sytuację. Zdarza się czasami, że warto zgodzić się na stawiane warunki, szczególnie jeśli sytuacja dotyczy niewielkich kwot, rzędu tysiąca czy dwóch tysięcy złotych i wiąże się z np. niezapłaconymi fakturami za telefon. Najpierw jednak dobrze się dowiedzieć, czy dana instytucja (dla Kruka – Prokura) w ogóle posiada prawa do danego długu. Chętnie w tym pomożemy!

Nakaz Ultimo – Kalisz

Ultimo to kolejna firma windykacyjna, działająca podobnie do Kruka. Wydanie wezwania do zapłaty w znacznej większości nie jest sądowym nakazem, dlatego Ty dokonywać żadnych wpłat. Tego rodzaju przedsiębiorstwa stosują różne techniki, dlatego przed jakąkolwiek odpowiedzią na przedstawione warunki, warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu i pomogli już wielu klientom. Konsultacje z ekspertami są darmowe, dlatego zapłacisz jedynie za napisanie sprzeciwów lub pism procesowych. Możemy Cię także reprezentować przed sądem i postarać się uzyskać najkorzystniejszy wynik sprawy. Pomagamy zarówno w przypadku chwilówek, jak i kredytów w dużych bankach.