Nakaz zapłaty w Zamościu – Prokura, Kruk, Ultimo

Usługi, które świadczy nasz doświadczony zespół prawników obejmują między innymi pomoc klientom w oddłużaniu w przypadku nakazu zapłaty przez firmy windykacyjne, takie jak Prokura, Kruk czy Ultimo. Wszystkie wymienione podmioty to fundusze skupujące wierzytelności. Banki, firmy i instytucje pozabankowe sprzedają zobowiązania, których klienci nie spłacają, ponieważ nie opłaca im się obniżać swoich notowań i bilansu spółki. Dodatkowo zmniejsza to szansę kredytodawcy na udzielenie kolejnych pożyczek w przyszłości, przez co mniej zarobi. W takiej sytuacji niespłacane zobowiązania skupowane są przez firmy windykacyjne, grożące następnie nakazem zapłaty (Zamość). Jeśli otrzymałeś list i nakaz zapłaty w Zamościu od Ultimo (lub innej firmy windykacyjnej), dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszych usług.

Jak uniknąć nakazu zapłaty? W Zamościu pomogą Ci nasi prawnicy

W przypadku tak zorganizowanych podmiotów jak znane firmy windykacyjne, warto przygotować się do skutecznej walki o swoje pieniądze. Właśnie dlatego w przypadku otrzymania listu z nakazem zapłaty od Prokury w Zamościu należy niezwłocznie skorzystać z profesjonalnej porady prawnej i nie działać na własną rękę. Bardzo możliwe, że sprawa zostanie umorzona lub uda Ci się uniknąć spłaty części długu. Równie często okazuje się, że długi są przedawnione, zawyżone lub nienależne, co koniecznie trzeba zweryfikować na samym początku. Nasi doświadczeni radcy prawni oraz adwokaci chętnie pomogą Ci w uzyskaniu jak najkorzystniejszego finalnego wyniku postępowania, zajmą się także całą dokumentacją i będą reprezentować Cię w sądzie. Ponadto sporządzamy odpowiednie wnioski, w tym sprzeciw od nakazu Kruka w Zamościu, odpowiedzi na pozew, wnioski dowodowe, odpowiedzi na pisma od firmy windykacyjnej oraz inne pisma sądowe.

Ściga Cię firma windykacyjna i nakaz Kruka w Zamościu? Zgłoś się do nas!

Choć już sam list z nakazem Prokury może przerażać, zamiast denerwować się sprawą spłaty długu, skorzystaj z fachowej pomocy – dzięki temu będziesz miał pewność, że nie dasz się oszukać ani wykorzystać. Należy jednak działać szybko, ponieważ im dłużej będziesz zwlekać, tym poważniejsze mogą być konsekwencje. Musisz także dokładnie sprawdzać treść każdego pisma, które otrzymałeś od firmy windykacyjnej Ultimo, Prokura czy Kruk – ważne jest również to, czy zostały do nich dołączone dokumenty źródłowe, na których oparte zostało powództwo, masz prawo żądać załączenia oryginału umowy. Jeśli chcesz mieć pewność, że sprawdzone zostaną wszelkie aspekty dotyczące spłaty zobowiązania, nie działaj w pojedynkę – zapraszamy do kontaktu.