Oddłużanie – antywindykacja w Olsztynie

Postępowania windykacyjne są bardzo trudną sytuacją dla dłużnika, zwłaszcza jeśli nie posiada on dostatecznej wiedzy z zakresu prawa, a wymagana kwota do zapłaty opiewa na wysokie sumy. W wielu sytuacjach tego rodzaju firmy zawyżając roszczenia działają bezpodstawnie. Z tego powodu postanowiliśmy pomagać klientom w trudnych chwilach. Oferujemy profesjonalne oddłużanie w Olsztynie.

Antywindykacja Olsztyn

Oddłużanie to usługa mającą na celu całkowite anulowanie pieniężnych zaległości lub, jeśli nie jest to możliwe, rozłożenie należności na raty o dogodnej wysokości. Dzięki temu spłata roszczeń nie będzie problematyczna dla budżetu, co zarazem wpływa na komfort psychiczny dłużnika. W takim razie jak działają nasi specjaliści? Antywindykacja zaczyna się od profesjonalnej i dokładnej analizy sytuacji klienta. Pozwala nam to stworzyć skuteczną strategię współpracy, jednocześnie przedstawiając klientowi możliwe scenariusze planowanych do podjęcia decyzji. Możemy Cię reprezentować w postępowaniach sądowych oraz przedsądowych. Zajmujemy się też prowadzeniem negocjacji z wierzycielami. Możemy się postarać o oddalenie terminu spłaty należności, a nawet doradzić w zakresie ewentualnej konsolidacji kredytów, jeśli będzie opłacalna w Twojej sytuacji.

Profesjonalne oddłużanie Olsztyn

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Pracuje dla nas zespół doświadczonych prawników, doskonale znających obowiązujące przepisy i specyfikę postępowań windykacyjnych. Wówczas jesteśmy w stanie szybko oszacować możliwe scenariusze postępowania. Na przestrzeni lat wiele razy reprezentowaliśmy klientów przed sądami różnych instancji i wspieraliśmy w całym procesie windykacyjnym. Możemy też odzyskać niesłusznie naliczone przez wierzycieli koszty. Z tego powodu zachęcamy do możliwie wczesnego poinformowaniu nas o swoim zadłużeniu, dzięki czemu dobrze przygotujemy się do Twojej sprawy. Nie stosujemy abonamentów, dlatego zapłacisz jedynie za sporządzane przez nas sprzeciwy i pisma procesowe. Oferujemy bezpłatne konsultacje telefoniczne i mailowe – zarówno przed, jak i w trakcie współpracy. Pomagamy uzyskać korzystny wyrok w przypadku roszczeń dotyczących chwilówek, banków, firm telekomunikacyjnych czy funduszy. Chętnie Ci pomożemy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zachęcamy także do sprawdzenia wpisów na naszym forum. Możemy Ci zapewnić oddłużanie w Olsztynie, ale też innych lokalizacjach na terenie Polski.