SPŁACIŁEŚ KREDYT PRZED TERMINEM?

Należy Ci się proporcjonalny zwrot prowizji!

Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości i odzyskać cześć poniesionych kosztów skontaktuj się z nami! Jesteśmy profesjonalną kancelarią oddłużeniową, która wesprze Cię na każdym etapie postępowania. Rzetelność, skuteczność i wieloletnie doświadczenie w branży, sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni i niejednokrotnie korzystają z całego wachlarzu oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Najważniejsze informacje

Kiedy możesz ubiegać się o zwrot prowizji bankowej?

I. Kwota kredytu lub pożyczki, niezależnie od waluty w jakiej zostały udzielone, nie może przekracza 255 000 tysięcy złotych.

II. Kredyt lub pożyczka musi być udzielony na osobę fizyczną a nie na firmę.

III. Umowa o kredyt lub pożyczkę musi być zawarta po 18 grudnia 2011 roku, gdyż właśnie wtedy weszła w życie nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim, która stanowi podstawę prawną do ubiegania się o zwrot prowizji.

IV. Refinansowałeś, skonsolidowałeś czy przedłużyłeś umowę o kredyt lub pożyczkę.

Jeśli spełniasz te cztery warunki z całą pewnością uzyskasz zwrot prowizji bankowej.

Mimo, że przepisy prawa zawarte w Ustawie o kredycie konsumenckim od dawna określają możliwość zwrotu części poniesionych kosztów, odzyskanie prowizji bankowej wcale nie jest jeszcze tak oczywiste jakby się mogło wydawać i niejednokrotnie wiąże się z wejściem na drogę sądową.

Wiele instytucji finansowych wciąż niesłusznie odmawia zwrotu części kosztów przy wcześniejszej spłacie kredytu, licząc na niewiedzę konsumenta.

Nie licz na to, że bank sam zwróci Ci prowizję.

Trzeba o to wystąpić! Zdajemy sobie sprawę z tego, że może to się wydawać skomplikowane. Dlatego też oferujemy swoją pomoc – wiemy jak skutecznie działać! Dla naszej kancelarii nie stanowi to żadnego problemu. Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się Twoją sprawą od początku do końca.

Złożymy w Twoim imieniu odpowiedni wniosek do banku, a jeśli zajdzie potrzeba wystąpimy również na drogę sądową.
Tak czy inaczej rezultat jest jeden – w efekcie otrzymasz zwrot prowizji od spłaconego przed terminem kredytu!

Już teraz zadzwoń do nas pod numer
530-379-000
BEZPŁATNIE SPRAWDZIMY ILE NALEŻY CI SIĘ ZWROTU PIENIĘDZY